O nas
O nas

O nas

Firma ALUABRI zajmuje się produkcją zadaszeń basenowych od 1999 roku. ALUABRI to nowoczesny zakład produkcyjny zadaszeń basenowych, w tym zautomatyzowana linia do pokrywania proszkowego. Wyposażenie technologiczne CNC pozwala nam produkować zadaszenia basenowe wysokiej jakości w krótkim czasie.

Inżynierowie ALUABRI opracowują profile i systemy profili w oparciu o lokalne wymagania i obciążenia. Każde zadaszenie basenowe jest zaprojektowane tak, aby wytrzymać obciążenia śniegiem. Mamy pięć systemów profili i optymalny wybór dla każdego przypadku.

Dostarczamy nasze produkty do Izraela, Skandynawii, krajów UE i WNP. Dostawy realizowane są zarówno w formie zmontowanej jak i zdemontowanej.

Z ALUABRI dostajecie więcej niż się spodziewacie.

Zadaszenia
Firma ALUABRI opracowała normy produkcji zadaszeń basenowych, które łączą wymagania dotyczące bezpieczeństwa, estetyki, niezawodności i funkcjonalności końcowego produktu. Normy te uwzględniają surowe europejskie przepisy dotyczące bezpieczeństwa basenów dla dzieci oraz lokalne warunki dotyczące odporności na obciążenia śniegiem i wiatrem. Dzięki temu nasze zadaszenia basenowe spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd i trwałość.